На Черкащину повернулася спека

На Черкащину повернулася спека. Минулими вихідними денні максимуми температури сягали 28-33º. Абсолютний максимум температури у липні становить +39° і зареєстрований у далекому 1936 році. Про це інформує Черкаський обласний Гідрометцентр. Завтра в області очікується температура до 31-33º, вночі 15-20º. Поле підвищеного тиску витіснятиме дощі за межі області. Комфорту додаватиме помірний вітер та незначна хмарність. Така погода утримається у першій половині тижня. Надалі чекаємо короткочасні дощі з грозами та прохолоду. Температура води вранці у Дніпрі біля Черкас – 23,8°С. Спека зумовить стрімке зростання показників горимості в лісах, які вже відповідають на більшій частині області найвищому класу. Це вимагає від нас особливо пильно дотримуватись правил пожежної безпеки!