Інформація про стан поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у Христинівському районі станом на 27.07.2020

Переглядів: 1910

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Христинівському районі всього 11 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. По населеним пунктах:

с.Розсішки-2, с.Велика Севастянівка-1, с.Івангород- 4, м. Христинівка- 2, с.Христинівка- 1, с.Сичівка- 1 (житель Уманського району, тест проходив в м.Умань, перебуває у родичів с.Сичівка). Одужали – 4 особи. Під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції – 7 осіб. З метою попередження поширення вірусної інфекції у Христинівському районі проведено забір матеріалів у членів сімей та інших контактних осіб. Не забуваймо про дотримання простих правил, які рятують життя: одягайте маски  виходячи з дому, дотримуйтеся дистанції та мийте і дезінфікуйте руки.