Підготовка об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

В малому залі засідань Будинку рад, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання районного оперативного штабу з питань координації робіт щодо своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років.

Під час засідання розглянули роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2020 – 2021 років організацій,  установ бюджетної сфери та підприємств, що здійснюють надання житлово – комунальних послуг. Голова райдержадміністрації наголосив, що тільки своєчасно розпочатий та якісно виконаний весь комплекс заходів по підготовці до опалювального періоду може гарантувати стабільну роботу з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період.