Робоча поїздка голови райдержадміністрації до КНП "Христинівська центральна районна лікарня"

В цілях робочої поїздки голова райдержадміністрації Володимир Валюк, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула, за участю голови районної ради Анатолія Бордуна, заступника голови районної ради Лариси Федичканич, відвідали КНП «Христинівська центральна районна лікарня».

Зокрема керівники району оглянули встановлений у  реанімаційному відділенні апарат штучної вентиляції легень CWH-3020B Ventilator, який при необхідності дасть змогу одночасно підключити до 2 паціентів при використанні переходників. 484 тис грн на його придбання було виділено з обласного та районного бюджетів. З метою детального вивчення технічного стану, керівниками району та головним лікарем Віктором Кравчуком, було відвідано терапевтичне відділення центральної районної лікарні та відділення екстренної швидкої допомоги. Спілкуючись із завідувачами відділень обговорили ряд  найактуальніших питань  та шляхи їх вирішення.