Інформація про стан поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у Христинівському районі

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Христинівському районі 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. По населеним пунктах: с.Розсішки-2, с.Велика Севастянівка-1, с.Івангород- 3, м. Христинівка- 1.

Одужали – 3 особи. Під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції – 3 особи, на лікуванні у опорній лікарні м.Умань – 1 особа. З метою попередження поширення вірусної інфекції у Христинівському районі проведено забір матеріалів у членів сімей та інших контактних осіб. Контактні особи перебувають на самоізоляції. Не забуваймо про дотримання простих правил, які рятують життя: одягайте маски  виходячи з дому, дотримуйтеся дистанції та мийте і дезінфікуйте руки.