У селі Велика Севастянівка проведено ремонт Хресто-Воздвиженського храму

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула відвідав оновлений Хресто-Воздвиженський храм у с.Велика Севастянівка.  Настоятель храму отець Назар розповів, що за увесь час існування церква не зазнала значних змін і перебудов.  Те, що вдалося зробити на сьогодні з відновлення храму заслуга голови ФГ «РОМ» Миколи Рака, директора ТОВ «Альфа - Плюс» Миколи Найдюка та небайдужих жителів села.

Наразі проведено благоустрій церковного подвір’я та реставровано внутрішній розпис,  проведена повна заміна підлоги в церкві, покрашено стіни,  цетральний вхід та навколо території церкви вкладено тротуарною плиткою,  відновлено асфальтне покриття біля церкви  та встановлена огорожа. Минулого року проведено зовнішній ремонт будівлі церкви. Двері Хресто-Воздвиженського храму завжди відкриті щоб задовольнити духовні потреби жителів села та району.