Міндовкілля: стартувала робота з розробки Державної стратегії управління лісами до 2035 року

Відбулося перше засідання робочоі? групи з розробки Державноі? стратегіі? управління лісами до 2035 року під головуванням першого заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Украі?ни Богдана Боруховського за участі експертів і громадськості.

Зауважимо, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Украі?ни Роман Абрамовський минулого тижня заявив про початок розробки Державноі? стратегіі? управління лісами до 2035 року. «Це буде великии? стратегічнии? документ на наступні 15 років, якии? визначить головні пріоритети розвитку лісового господарства та буде мати перелік тактичних діи? для роботи в наи?ближчі місяці та роки. Я знаю, що є дуже багато напрацювань у експертів і громадськості, всі вони будуть зібрані, проаналізовані та винесені на обговорення. Засідання підгрупами мають відбуватись щотижнево, щоб процес йшов якомога швидше та динамічніше. Склад груп буде доповнюватись та оновлюватись. До середини вересня ми маємо вийти на фінальні позиціі? та напрацювати узагальнену та узгоджену стратегію для подальших кроків», – наголосив Першии? заступник Міністра. Додамо, наразі у Парламенті розпочинається процес створення національної лісової політики.