Голова Черкаської ОДА Роман Боднар з робочим візитом на Христинівщині

Голова облдержадміністрації  Роман Боднар під час робочої поїздки до Христинівського району відвідав «Локомотивне депо Христинівка» Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Його супроводжували голова райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів райдержадміністрації. Очільник області зустрівся із керівником проекту Департаменту локомотивного господарства Олександром Богдановим, заступником директора регіональної філії «Одеська залізниця» Олександром Петренко, в.о. начальника депо, головним інженером локомотивного депо Христинівка Володимиром Раком та працівниками локомотивного депо.

Під час зустрічі обговорили питання реорганізації локомотивного депо Христинівка відповідно до запропонованого проекту Концепції реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» на 2020-2023 роки. Зустріч відбулася в рамках конструктивного діалогу, на якій обговорювались питання щодо залишення «Локомотивного депо Христинівка», як ремонтне депо із збереженням потенціалу кваліфікованих працівників. Дане підприємство є одним із філій, яке виконує поточний ремонт тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ПР-1, позаплановий ремонт ТРС, технічне обслуговування тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ТО-3 як для власних потреб  так і для депо регіональної філії «Одеська залізниця». Виробнича потужність даного підприємства в останні роки удосконалювалась і має позитивні наслідки щодо обслуговування та ремонту рухомого складу. На закінчення зустрічі Роман Боднар подякував керівництву АТ «Укрзалізниця» за обраний компромісний варіант, який влаштовує як Укрзалізницю так і громаду та органи влади Христинівщини. Під час зустрічі голови облдержадміністрації Романа Боднара із начальником Христинівської ДПІ Уманського  управління ГУ ДФС у Черкаській області Людмилою Вусатою обговорили питання щодо надходження податку з доходів фізичних осіб в тому числі від декларування доходів громадян власниками земельних часток (паїв) та темпи росту надходжень.