Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Валюка, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.  Згідно порядку денного комісією розглянуто питання про встановлення днів та годин побачення з малолітньою дитиною, надання дозволу на реєстрацію дітей, надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна та призначення опіки  над малолітніми дітьми. Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.