Відбулася розширена нарада з головами територіальних громад

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Валюк провів розширену нараду з головами територіальних громад. В нараді взяли участь  голови та секретарі  територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі. Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Ольга Демченко ознайомила присутніх з Постановою ЦВК від 25.06.2020 №116 «Про Порядок утворення виборчих дільниць на постійній основі, їх тимчасового закриття, ліквідації та внесення змін до відомостей про утворені виборчі дільниці.

Ольга Віталіївна наголосила, що під час підготовки інформації щодо додаткових відомостей та підготовки плану-схеми приміщення для голосування, необхідно керуватись Постановою ЦВК №5 від 19.01.2012 року, якою регламентовано вимоги до приміщень ДВК та приміщень для голосування. Начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Іван Рябоконь та  начальник Христинівського РВ У ДСНС України у Черкаській області Віталій Щербина розповіли про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району та виконання робіт по облаштуванню місць для масового відпочинку на воді. Закінчивши обговорення питань порядку денного голова райдержадміністрації Володимир Валюк  вручив головам територіальних громад посвідчення Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Про функціональне навчання у сфері цивільного захисту», які пройшли  навчання та перевірку знань у сфері цивільного захисту.