Поліцейських Христинівщини привітали з професійним святом

4 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День поліції України. Національній поліції України цього дня виповнюється 5 років. З цієї нагоди голова районної державної адміністрації Володимир Валюк завітав до Христинівського відділення Уманського відділу ГУ Національної поліції України в Черкаській області аби привітати поліцейських Хистинівщини з професійним святом усіх, для кого служба у поліції стала справжнім покликанням, а боротьба із порушниками закону – справою життя.

«Кожного дня, виявляючи мужність, витримку та самовіддачу ви охороняєте життя та здоров’я мешканців нашого району, стоїте на варті порядку. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного високого професіоналізму, принциповості та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне завдання – захист життя та здоров’я наших громадян, їх прав і свобод. У вас немає ні вихідних, ані свят. Дуже часто ви ризикуєте своїм життям заради інших, тому бажаю вам щоразу після служби повертатись додому цілими та неушкодженими», - відзначив Володимир Валюк.  Відтак, кращих працівників поліції нагороджено грамотами райдержадміністрації.