ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

-  Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19 територією Христинівського району та Черкаської області в цілому.
  -    Інформація про стан підготовки місць для масового відпочинку населення на водних об’єктах району в літній період часу.
  -   Розгляд звернення голови федерації футболу Христинівського району щодо надання дозволу на проведення звітно-виборної Конференції федерації футболу Христинівського району.

Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути