Відбулося засідання комісії по розгляду матеріалів поданих до райдержадміністрації про передачу землі у власність або користування.

Нещодавно у малому залі засідань Будинку рад, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання комісії по розгляду матеріалів поданих до райдержадміністрації про передачу землі у власність або користування. Згідно порядку денного комісією розглянуто наступні питання:

1.    Колективна скарга жителів с. Велика Севастянівка, щодо вирішення спірного питання, що виникло при виділенні земельних ділянок для ведення ОСГ відповідно до списку громадян, затвердженого рішенням сесії Великосевастянівської сільської ради Христинівського району від 26.05.2020 №45-9/VII.

2.    Звернення ТОВ «Христинівка-продтовари» щодо надання дозволу на проведення інженерно геодезичних робіт по виготовленню топоплану земельної ділянки за кадастровим номером: 7124685500:03:004:0212.
3.    Звернення Виконавчого комітету Орадівської сільської ради щодо виділення місця для любительської риболовлі на водоймах, що знаходяться в межах села Орадівка.
4.    Звернення Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки за адресою: місто Христинівка вулиця Шевченка будинок 42 із зміною цільового призначення - «для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції.
Обговоривши питання порядку денного комісією прийняті відповідні рішення.
Протокол засідання переглянути