Христинівчани відзначили 24-ту річницю Конституції України

28 червня українці відзначають одне із головних державних свят – День Конституції України. 28 червня 1996 року, Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу, судову та гарантує місцеве самоврядування.

Сьогодні у районному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 24-ої річниці Конституції України, за участі голови райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника голови районної ради Лариси Федичканич, міського голови Миколи Наконечного, жителів міста та району. Урочистості розпочали з покладання квітів до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність Украни. Ведуча заходу Раїса Шумовська зазначила: «Конституція України складена протягом століть з гетьманської мудрості та звитяги, полита кров’ю героїв, освячена честю українських воїнів, – це спадок, який береже наше право на вільне та гідне життя у рідній країні» та побажала христинівчанам миру, любові та віри у безхмарне майбутнє нашої держави. Присутні мали можливість переглянути виставку тематичної літератури, організовану працівниками районної центральної бібліотеки.