У районі відзначили День державної служби

Сьогодні Україна шанує тих, хто обрав своєю долею служіння народові, та державі! Своє професійне свято – День державної служби, починаючи з 2003 року, щорічно святкують державні службовці України.

У великому залі засідань Будинку рад відбулися урочистості до Дня державної служби України. Трудові колективи працівників райдержадміністрації та інших державних територіальних установ привітав голова райдержадміністрації Володимир Валюк та побажав присутнім мудрості дій, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров’я, миру, благополуччя у сім’ях, оптимізму у щоденній праці на благо людей, витримки і терпіння, таких необхідних у роботі. Щирі слова привітань з нагоди свята висловили заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, голова Христинівського профспілкового комітету працівників державних установ Неля Семеніна та побажали невичерпної енергії, ентузіазму, творчої наснаги і життєвих гараздів, здоров'я та особистого щастя. З нагоди професійного свята та за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків і високий професіоналізм Подяками та Грамотами райдержадміністрації, районної ради, міської ради нагороджено державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації.

Державні службовці – це фахівці, на яких покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої країни, за втілення у життя найголовніших функцій держави. Завершився урочистий захід святковим концертом від творчих колективів районного Будинку культури.