ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

1. Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19  територією  Христинівського району та Черкаської області в цілому
   2. Продовження терміну адаптивного карантину  до 31 липня 2020 року на території Христинівського району відповідно до постанови КМУ від 17 червня 2020 року №500.
  3. Розгляд звернень Христинівського районного військового комісаріату щодо надання дозволу на проведення занять в межах планових заходів мобілізаційного навчання в приміщенні Христинівського будинку культури 24 червня 2020 року.
   4. Розгляд звернення Христинівського лабораторного відділення Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», що стосується відновлення роботи інфекційного відділення КНП «Христинівська ЦРЛ» та допуск до роботи  контактних медичних працівників які перебували на самоізоляції.
   5. Дотримання протиепідемічних заходів під час виконання приміських перевезень пасажирів залізничним транспортом.
   6. Заходи щодо забезпечення населення району якісною питною водою.
  7. Інформація про заходи пов’язані з утриманням та  загоряннями на полігонах зберігання твердих побутових відходів та сміттєзвалищах району у пожежонебезпечний період.

Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути https://rada.info/upload/users_files/04061300/8e15888aeed6be58dac9b542dc5ac3e2.pdf