Христинівчани вшанували пам’ять жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця. З метою  вшанування пам'яті усіх полеглих синів і дочок українського народу під час Другої світової війни, настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів молебень, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, в.о. голови громадської організації «Христинівська районна організація ветеранів війни України» Олексій Лебідь. В цей день керівники району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості вшанували пам’ять земляків-христинівчан, полеглих під час Другої світової війни, хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність, стелл Учасникам АТО, Героям Небесної Сотні та Братської могили. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!