Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
День медичного працівника традиційно відзначають у нашій країні як свято людей, які присвятили себе благородній справі для збереження життя і здоров’я людей.

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежать збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою. Так було під час Революції національної гідності. Так, на превеликий жаль, через російську агресію і сьогодні лікарі та медсестри не шкодують ні часу, ні сил, часто ризикують життям та власною безпекою, самовіддано рятують на Сході військових та цивільне населення. І навіть зараз на всій території України під час нинішньої епідемії коронавірусу медики стали найвразливішими перед загрозою захворіти, при цьому в багатьох зросло навантаження на роботі. Наші медики – герої. Це безсумнівно. Тож, я з особливою повагою вітаю вас з професійним святом! Нехай ваша благородна праця приносить якнайбільше користі людям. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я народу України.
Бажаю всім мудрості, витримки, наснаги, професійного зростання, міцного здоров’я, родинного затишку та миру.