Соціально відповідальний бізнес району

У зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні до забезпечення лікарень долучається й соціально відповідальний бізнес району. Сьогодні медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для медиків та громадян, тест-системи - є особливо дефіцитним товаром у всьому світі, тому тільки злагоджена робота аграрного та приватного сектору району і влади дозволить вчасно забезпечити наших медиків всім необхідним.

Підприємства перераховують кошти на потреби медзакладів, закуповують необхідне обладнання та засоби захисту. Бізнес один з перших постраждав через пандемію. Проте, приємно, що в районі є чимало прикладів соціально відповідальних підприємств, які стали на боротьбу із коронавірусом. Так, за вагомий внесок щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області три підприємства району отримали Подяки Черкаської обласної державної адміністрації. І під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації відзнаки керівникам підприємств вручив очільник району Володимир Валюк. Відзнаки отримали директор ТОВ «МБП Тепломережа» Микола Плужник, директор ДП «Дослідне господарство «Нива» Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця НААН України» Лариса Мітіогло, директор Корпорації «Украгротех» Ростислав Омеляновський.