На Христинівщині відзначили День медичного працівника

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Своєю невтомною працею люди в білих халатах повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя. І приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги.

Напередодні свята медиків вітали голова райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний. «Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від Вас, лікарів, залежать збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою. Так було під час Революції національної гідності. Так, на превеликий жаль, через російську агресію і сьогодні лікарі та медсестри не шкодують ні часу, ні сил, часто ризикують життям та власною безпекою, самовіддано рятують на Сході військових та цивільне населення. І навіть зараз на всій території України під час нинішньої епідемії коронавірусу медики стали найвразливішими перед загрозою захворіти, при цьому в багатьох зросло навантаження на роботі. Ви, безсумнівно, - наші герої. Тож, я сьогодні з особливою повагою вітаю вас з професійним святом!», - привітав присутніх Володимир Валюк. Почесною обласними відзнаками за вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгу Калініну, головного лікаря КНП «Христинівська ЦРЛ» Віктора Кравчука,  заступника головного лікаря з медичної частини КНП «Христинівська ЦРЛ» Володимира Губського та заступника головного лікаря з медичного обслуговування КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталію Когут. Працівники медичної галузі були нагородженні грамотами та подяками райдержадміністрації, районної і міської рад. Почесні грамоти та грошові винагороди отримали медичні працівники від головного лікаря КНП «Христинівська ЦРЛ» Віктора Кравчука, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольги Калініної та керівника Христинівської підстанції швидкої медичної та невідкладної допомоги Василя Кулібабчука.