День відкритих дверей на філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база №86»

Сьогодні на філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база №86» відбувся День відкритих дверей. Цього дня відбулась зустріч представників органів державної влади району із керівництвом підприємства, товаровиробниками та зернотрейдерами на чолі з головою райдержадміністрації Володимиром Валюком.

Директор Філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база №86» Андрій Медвідь провів оглядову екскурсію підприємством. Під час зустрічі обговорили першочергові завдання, плани та перспективи розвитку підприємства, ознайомилися з системою обліку та контролю якості та технологічним процесом роботи. Оглянули розширені побутові приміщення, приміщення лабораторії, яке у  2019 році було оснащене сучасним лабораторним обладнання. За словами керівника підприємства, сьогодні одним із основних напрямків роботи філії є розширення інвестиційного простору підприємства, в якому вбачають унікальні перспективні можливості. Підприємство має хоч і амбітні, проте цілком реальні плани з розширення кола суб'єктів співробітництва та зміцнення своїх позицій на зерновому ринку за рахунок прекрасного географічного розташування, гарних потужностей, наявних поруч виробників сільгосппродукції. Загалом зустріч відбулася у конструктивному ключі.