Уряд склав рейтинг ОДА за виконанням заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу

Кабінет Міністрів України здійснив перевірку обласних державних адміністрацій на предмет виконання рішень Уряду та Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Черкащина зберігає міцний середній результат.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Анна Коваленко. Вона зазначила, що за результатами перевірки на основі сумарної оцінки виконання доручень Уряду та Прем’єр-міністра було складено рейтинг облдержадміністрацій. Всі області оцінювалися за п’ятибальною шкалою по семи показниках. Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень Уряду та виконання доручень Прем’єр-міністра. Зокрема, здійснювався моніторинг виконання таких рішень Уряду: – дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей; – ситуація з забезпеченням обсервації; – ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат; – соціальний захист під час карантину. Також здійснюється моніторинг виконання таких рішень Прем’єр-міністра: – відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС; – організація та проведення дезінфекційних заходів в регіонах; – забезпечення ПЛР тестування населення на коронавірус. Максимальна оцінка, яку могла отримати область, загалом складала 35 балів. В результаті оцінювання перша п’ятірка областей мала такий вигляд: Луганська – 31 бал, Хмельницька – 27 балів, Харківська – 25 балів, Дніпропетровська – 25 балів, Київська – 25 балів. Нижню п’ятірку в свою чергу склали: Чернігівська – 15 балів, Волинська – 15 балів, Тернопільська – 15 балів, Запорізька – 14 балів, Львівська – 13 балів.