Робочий візит до Христинівської спеціалізованої школи №1 ім. О. Є. Корнійчука.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  закладу освіти - це обов’язок як  адміністрації школи, так і учасників освітнього процесу.

Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості  громадськості. Нещодавно в соціальних мережах ми мали нагоду познайомитися з публікацією про незадовільний стан території Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука . Тому, 16 червня 2020 року з робочим візитом до закладу освіти завітали голова районної державної адміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич та в.о. начальника відділу освіти Христинівської райдержадміністрації Маргарита Білецька. Було оглянуто територію та приміщення закладу, а саме: ігровий та спортивний майданчики, класні кімнати, харчоблок,  санвузли та господарські приміщення. Під час зустрічі особлива увага була приділена питанню якісного водопостачання, енергозбереження та утеплення школи. Директор школи Лариса Трясучкіна наголосила, що з метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у закладі проводяться місячники озеленення та благоустрою території: омолоджено старі дерева, висаджено троянди та квіти на клумбах, обкопано дерева та кущі;  наразі впорядковується  шкільний  двір перед центральним входом. Директор наголосила, що подібні заходи  благоустрою важливі не лише під час проведення подібних  акцій, головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Для колективу Христинівської спеціалізованої школи № 1 – це не гасло, а щоденна життєва сутність. Доречі, будівля школи була прийнята в експлуатацію 93 роки тому. Незважаючи на її вік і зношеність, Лариса Олександрівна разом із педагогічним та батьківським колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази та благоустрою школи. Коридори, вестибюль, класні кімнати поступово поповнюються новим, сучасним оснащенням та наочністю.  Фінансування потреб школи здійснюється за рахунок бюджетних та спонсорських коштів; посильну допомогу надають батьки. По завершені зустрічі,  Володимир Валюк зазначив,  що для створення якісного освітнього простору закладу є вирішення ряду проблем: капітальний ремонт покрівлі школи, заміна віконних блоків та дверей, придбання сучасних меблів для класних кімнат та їдальні.