Розпочато виконання робіт з ремонту доріг на території району

ПП «Дорстрой», яке діє на умовах субпідряду, згідно з договором від 12.06.2020 № 12/06-20, з ТОВ «КОМФОРТ БУД СЕРВІС», що є головним виконавцем робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них по Христинівському району Черкаської області, розпочало виконання робіт в частині поточного дрібного ремонту на території району.

12.06.2020 року представниками Христинівської райдержадміністрації було проінспектовано ремонт дороги загального користування місцевого значення О241604 Ягубець – Кузьмина Гребля. З початку виконання робіт здійснено планування узбіч, зняття асфальтобетонного покриття, просочування вибоїн в’язкими речовинами та асфальтування, згідно з доведеними планами ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» на червень 2020 року.