Увага! Сайти УЦОЯО наразі працюють повільніше через велике навантаження

Сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі працюють повільніше через велике навантаження. Ми радимо Вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня.

Якщо у вас виникають питання щодо пробного ЗНО, звертайтесь до регіонального центру оцінювання якості освіти: ? Київський Регіони обслуговування: м. Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області ???? (044) 227-02-92, krczno@kv.testportal.gov.ua. Просимо вибачення за ці технічні проблеми, Український центр оцінювання якості освіти працює над тим, щоб усунути їх найскоріше.