ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

- Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19  територією  Христинівського району, результати вжитих відповідних дій в зв’язку із виявленням лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19.
   - Розгляд звернення Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, що стосується відновлення роботи під час карантину.
    -  Послаблення в дотриманні карантинного режиму на території району з врахуванням рекомендацій визначених постановою КМУ від 20 травня 2020 №392 (із змінами).

Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути