Використовуй безкоштовне навчання міжнародної освітньої платформи Coursera.

Міжнародна платформа Coursera відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних осіб (3800 онлайн-курсів за вибором).
Цей курс пропонує онлайн-навчання від кращих університетів та галузей промисловості. Coursera представить світ в якому кожен зможе змінити своє життя через отримання доступу до найкращих навчальних практик.-Навчаючись на Coursera, ви ...

- отримаєте нові навички, які допоможуть вам досягти успіху;
- матимете змогу підготуватися до роботи своєї мрії;
- оновите освіту та збережете свою конкурентоспроможність;
- розкриєте для себе нові теми;
- матимете доступ до контенту 160 університетів та 30 партнерських галузей;
- будете частиною спільноти понад 50 мільйонів людей, учнів.
Платформа Coursera пропонує освітні програми за такими напрямками:
-    наука про дані;
-    бізнес;
-    комп’ютерні науки;
-    особистісний розвиток;
-    інформаційні технології;
-    вивчення мов;
-    здоров’я;
-    математика і логіка;
-    соціальні науки;
-    природничі і технічні науки;
-    гуманітарні науки та мистецтво.
Найголовнішою перевагою освітнього проекту Coursera вважається те, що, на відміну від інших on-line проектів, клієнтам пропонується не окремі відео або лекції, а повні навчальні курси разом із підсумковими екзаменами. Дані курси зазвичай плануються протягом 4-10 тижнів та включають відео лекції, завдання для самостійного опрацювання та тести. Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити, що це надає можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів; забезпечує безкоштовний доступ до програм найкращих викладачів світу; забезпечує найновішою інформацією, технологією, теорією; дає можливість навчатись будь-де і будь-коли; інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів значно посилює резюме та збільшує шанси на працевлаштування. За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись зацікавленим безробітним особам до кар’єрного радника або фахівця з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном 6-02-60. Бажаємо Вам отримати задоволення від навчання!