За останню добу в області виявили 11 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України” станом на 10 червня в області виявили 11 нових випадків зараження на COVID-19. Всього на Черкащині зафіксували 501 лабораторно підтверджених випадів.

За даними медичних закладів, 18 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізована 1 особа в середньотяжкому стані із попередньо підтвердженим COVID-19, 93 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції. Загалом одужав 371 житель області. За останню добу одужала одна особа. 19 черкащан – померли від коронавірусу, один – за останню добу. За останню добу обласний лабораторний центр методом ПЛР провів 282 дослідження. Заповненість ліжок для госпіталізації хворих – 4,5%.