Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем журналіста. Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого неупередженого осмислення подій фактів журналістами, чесного їх оприлюднення. Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, області, району та суспільства.

Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. У цей святковий для Вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості. Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!  Повного Вам гаманця і гарного настрою щодня!