У Христинівському районі виявлено позитивний результат на COVID-19

Станом на 07.06.2020 року маємо один позитивний результат на  COVID-19, виявлений у жителя с.Розсішки, який самостійно звернувся у КНП «Христинівська центральна районна лікарня». На даний час особа знаходиться на лікуванні у опорній лікарні м.Умань. Всі члени родини та  контактні особи перебувають на самоізоляції.  Проведено  забір матеріалів для досліджень у членів сім’ї, з якими він проживає.

З метою попередження поширення вірусної інфекції у Христинівському районі, проведено забір матеріалів у інших контактних осіб. По даному питанню 06.06.2020 року було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому було прийнято ряд відповідних рішень передбачених Постановою КМУ №255 від 02.04.2020  (із змінами),  в тому числі про закриття інфекційного відділення КНП «Христинівська центральна районна лікарня», в якому тимчасово перебував хворий.

Протокол засідання переглянути