ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

-  Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19  територією  Христинівського району та Черкаської області в цілому.
  -  Інформація про стан  відкриття закладів дошкільної освіти району в межах послаблення карантинного режиму відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392  із врахуванням рекомендацій головного санітарного лікаря України.
  -  Додаткові послаблення карантинного режиму з 5 червня 2020 року в межах виконання постанови КМУ від 20.05.2020 №392 зі змінами постанова КМУ від 29.05.2020 №424 та протокольного рішення засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС із врахуванням рекомендацій головного санітарного лікаря України.
   - Проведення заходів, що стосуються поминальних днів, які із врахуванням карантинного режиму перенесені на 06.06.2020 «Поминальну, батьківську суботу».
   -  Відновлення роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області.
  -  Проведення оздоровчої компанії для дітей шкільного віку в літку 2020 року.
Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути