Зустріч керівництва району із трудовим колективом локомотивного депо ст.Христинівка

В цілях робочої поїздки голова райдержадміністрації Володимир Валюк, міський голова Микола Наконечний  відвідали  локомотивне депо ст.Христинівка та поспілкувалися з працівниками виробничого підрозділу. Під час зустрічі обговорили питання реорганізації локомотивного депо Христинівка в цех відповідно до запропонованого проекту Концепції реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» на 2020-2023 роки.

Локомотивне депо Христинівка – єдина філія, яка виконує поточний  ремонт тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ПР-1, позаплановий ремонт ТРС, технічне обслуговування тепловозів серії ЧМЕ-3 в обсязі ТО-3 як для себе так і для депо регіональної  філії "Одеська залізниця". В нинішній час, локомотивне депо Христинівка, здійснює та удосконалює  роботу по технічному дооснащенню виробництва, що дає можливість розширити обсяги виконуваних робіт з ремонту рухомого складу. За останні роки були розроблені та впроваджені у виробництво близько десятка нових технічних рішень та технологій. Локомотивне депо Христинівка є одним із найбільш бюджетоутворюючих підприємств міста Христинівка та Христинівського району. Після неодноразових звернень районного  керівницва, керівника локомотивного депо до регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця, народного депутата України Антона Яценка, голови обласної державної адміністрації Романа Боднара є сподівання щодо залишення  локомотивного депо Христинівка основним ремонтним депо, із збереженням ремонтного потенціалу та кваліфікованих працівників.