Відбулася робоча нарада з приватними підприємцями-перевізниками

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Валюка, відбулася робоча нарада з приватними підприємцями-перевізниками, які обслуговують приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі району.

У робочій нараді взяли участь заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації Іван Рябоконь, начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Світлана Ісакова, заступник начальника управління МАЖКГІЦЗ райдержадміністрації Оксана Петрук, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, енергетики та розвитку інфраструктури управління МАЖКГІЦЗ райдержадміністрації Алла Кревсун. В ході наради обговорювались питання щодо збитковості перевезення пасажирів на переважній більшості приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території району. Зокрема, згідно слів приватного перевізника Ліни Галушко, при відновленні руху приміських маршрутів, під час адаптивного карантину, кількість пасажирів значно зменшилась в порівнянні із показниками, що були до запровадження карантинних заходів, та прибутки не покривають затрат. Схожа ситуація, і у приватних перевізників Руслана Роги та ТОВ «Автотранссервіс» - директор Сергій Лівий. Під час обговорення проблеми перевізники надали свої пропозиції по зменшенню збитковості маршрутів у період дії карантинних обмежень. Голова райдержадміністрації Володимир Валюк зазначив, що висловлені думки та пропозиції будуть враховані керівництвом райдержадміністрації, але кожен сільський голова, як головна посадова особа територіальної громади, що дбає про добробут своїх жителів, також має бути зацікавленим у тому, щоб пасажирські перевезення виконувалися чітко з урахуванням потреб мешканців населеного пункту, у тому числі, громадян пільгових категорій. Так, як у дні, в які виконуються пільгові перевезення соціально незахищених верств населення пасажиропотік значно зростає, і як результат перевізники отримують дохід. Тому, для здійснення пільгових перевезень  необхідно налагодити співпрацю між перевізниками та органами місцевого самоврядування району.