Офіційне представлення голови районної державної адміністрації Володимира Валюка

Сьогодні, у великому залі  засідань Будинку рад, за участю депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій, сільських, селищного та міського голів, депутата обласної ради, відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації Володимира Валюка, який до цього працював першим заступником голови. Відповідне розпорядження Президента України від 27.05.2020 № 369/2020-рп «Про призначення Володимира Валюка головою Христинівської районної державної адміністрації Черкаської області» розміщене на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

Очільника району представив  голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар, який привітав Володимира Григоровича з призначенням, побажав йому успіхів, плідної роботи, мудрості у прийнятті виважених рішень на користь громади та держави. В свою чергу Володимир Валюк подякував за високу довіру та наголосив на подальшій плідній співпраці з депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування для вирішення проблем соціально-економічного розвитку району.  В подальшому відбувся конструктивний діалог голови обласної адміністрації з активом району. Найактуальніші питання з якими зверталась громадськість   стосувались ремонту доріг, реорганізації локомотивного депо станції Христинівка, забезпечення  центральної районної лікарні  транспортом, завершення будівництва підвідного газопроводу сіл Ботвинівка та Гребля, щодо коштів витрачених  на ремонт площі ім.Т.Г.Шевченка та інші. В рамках поїздки на Христинівщину Роман Боднар разом з керівництвом  райдержадміністрації ознайомився з діяльністю ДП ДГ «Нива» ІРГТ ім.М.В.Зубця НААН та філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база № 86» Керівники  інформували про стан справ у галузях та перспективи розвитку на майбутнє.