Вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей привітали зі святом

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. В цей день голова райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, в рамках відзначення Дня захисту дітей відвідали вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Володимир Григорович привітав дітлахів зі святом, вручив солодкі подарунки та зазначив: «Це свято — дитяче, але ми, дорослі, маємо створювати святковий настрій не лише Міжнародного дня захисту дітей, а постійно піклуватися про тих дітей, які позбавлені родинного тепла»  Гості подякували батькам-вихователям за чуйність та милосердя, бажання дарувати дітям родинне тепло, часточку свого серця і любові. Побажали всім членам родин здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. За традицією цього ж дня побували у дитячому відділенні Христинівської центральної лікарні та передали для діточок солодкі подарунки, дитяче харчування, памперси.