Голова райдержадміністрації Володимир Валюк провів виїздну нараду

В цілях робочої поїздки головою райдержадміністрації Володимиром Валюком проведена виїздна нарада в с. Розсішки щодо продовження будівельних робіт на будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Івана Гонти,2 в с. Розсішки Христинівського району, Черкаської області, в тому числі - по влаштуванню зовнішнього благоустрою, на який визначені кроки організації робіт з визначення їх структури, вартості, виконавців та термінів виконання.  Під час наради обговорені питання будівництва зовнішніх мереж водопостачання і каналізації.

Основною проблемою по об’єкту, яка стримує виконання робіт з зовнішнього благоустрою - не виконання всіх зовнішніх та внутрішніх опоряджувальних робіт з будівництва будівлі ТОВ «Грифон Груп». Замовник будівництва – Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської облдержадміністрації та Розсішківська  сільська рада.

Довідково:

Містобудівні умови і обмеження від 12.12.2018 року №17.
Рік проектування – 2018 р. Проектна організація – архітектор - Боровик Тетяна Василівна (сертифікат АА№003641).
Генпідрядник будівельних робіт - ТОВ «Грифон Груп» м. Черкаси.
Загальна кошторисна вартість – 5946,428 тис. грн. (в цінах 2018 року, експертна оцінка філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області від 31.10.2018 №24-1011-18).
Вартість обладнання – 439,730 тис. грн.
Загальна сума спів фінансування з місцевого бюджету – 638,616 тис. грн.
Розсішківська сільська рада в 2018 році виділила спів фінансування в розмірі 415,0 тис. грн., в 2019 році – 179,643 тис. грн. та кошти на остаточне співфінансування проекту будівництва нової амбулаторії в сумі 43,973 тис. грн. – 100% від потреби.
Землерийні роботи по об’єкту розпочато в травні 2019 року. Станом на 01.06.2020 року залитий бетоном фундамент, виставлені фундаментні блоки цоколя, влаштовані стіни, випуски водопровідних і каналізаційних мереж, влаштована бетонна підготовка під поли, завершено мурування перестінків, влаштований дах і покрівля, проведене часткове опорядження фасадів, розпочаті роботи по внутрішньому опорядженню. На даний час уже побудовані зовнішні мережі електропостачання, встановлений контейнер та придбаний лічильник обліку споживання електроенергії. Але підключення до стаціонарних мереж відбудеться після оформлення документації на встановлення лічильника. Не підключення об’єкту до стаціонарних електромереж не є причиною стримування виконання опоряджувальних робіт на ньому. В населеному пункті завершено будівництво швидкісного інтернету від компанії «ТІМ». При завершені опоряджувальних робіт по об’єкту, він буде заведений в будівлю. Розсішківська сільська рада передбачила кошти на 2020 рік на виконання робіт з благоустрою прилеглої до амбулаторії території.