ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні  голова районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

-  Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу СОУЮ-19 на території Христинівського району та звіт про підготовку до відкриття закладів дошкільної освіти району в межах послаблення карантинного режиму відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 із врахуванням рекомендацій головного санітарного лікаря України.
   -  Скасування спецрейсу, що був створений для підвозу медичних працівників району із залученням транспорту відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
   -  Додаткові послаблення карантинного режиму з 1 червня 2020 року в межах виконання постанови КМУ від 20.05.2020 №392 із врахуванням рекомендацій головного санітарного лікаря України.
Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути