Пам’ятаємо героїв Христинівщини

Нещодавно з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Христинівщині було вручено знак народної пошани «За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом». Цьогоріч у зв’язку із пандемією COVID-19 велелюдних урочистостей до цих знаменних дат не проводилося, проте приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування, – наш обов’язок у ці травневі дні.

Нагороду учаснику бойових дій Ерасту Івановичу Санцевичу вручили голова райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної спілки офіцерів та прапорщиків Збройних Сил та органів внутрішніх справ України Олексій Лебідь,  член спілки Сергій Кошель. Час невпинний…Небагато вже залишилось героїв, учасників війни. Їм усім, навіть наймолодшим фронтовикам, вже близько дев’яноста і більше років. Але коли їм було по сімнадцять, сімдесят п’ять років тому, вони поклали край найкривавішій війні в історії. Ветерани воювали на різних фронтах Другої світової. Вони звільняли Україну, Латвію, Польщу, брали участь у битві за Берлін. Їм наша глибока шана і повага. Низький уклін та велике спасибі за Перемогу.