Позитивний результат у жителя м.Христинівка не підтвердився

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району з 30 березня по 25 травня 2020 року мобільною медичною бригадою було забрано 223 зразки матеріалу для ПЛР-діагностики на COVID-19. Було отримано позитивний результат у жителя м. Христинівка, обстеженя якого проводилося у м.Вінниця. Після 2 повторних  досліджень- позитивний результат не підтвердився. Пацієнт, який знаходився на ізоляції цілком здоровий та може відвідувати громадські місця. Не забуваймо про дотримання простих правил, які рятують життя: одягайте маски, виходячи з дому, дотримуйтеся дистанції та мийте і дезінфікуйте руки. Послаблення карантину не означає, що вірус “пішов у відпустку.