Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

1. Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19 на території  Христинівського району та Черкаської області в цілому.
2. Інформація про зміни в дотриманні карантинного режиму із врахуванням постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», яка передбачає продовження терміну карантину до 22 червня 2020 року та вжиття відповідних заходів послаблення карантинного режиму визначених в постанові КМУ від 20 травня 2020 року №392, зокрема:
- відновлення роботи закладів дошкільної освіти району за умови дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку із поширенням корона вірусної хвороби СOVID-19, що визначені в постановою головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25;
- відновлення пасажирських перевезень автомобільним транспортом за умови дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку із поширенням корона вірусної хвороби СOVID-19, що визначені в постановою головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23;
- відновлення проведення релігійних, спортивних заходів та діяльності готелів.

Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути