В Офісі ПрНинішні показники дозволяють розглядати майбутні етапи пом’якшення карантину – Президентезидента відбулася традиційна селекторна нарада під головуванням Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусу. У ній взяли участь представники Кабінету Міністрів та правоохоронних органів. Міністерство охорони здоров’я повідомило, що зменшується кількість хворих, які звертаються з пневмонією. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Європа дотримується карантинних обмежень, хоча і з послабленнями.

На нараді обговорили заходи, яких вживають інші країни для безпечного виходу з карантину, а також можливі етапи пом’якшення обмежень в Україні. «Нинішні показники дозволяють розглядати майбутні етапи пом’якшення карантину і рухатися вперед з плануванням. Однак треба дивитися на ситуацію: відповідно до неї показники можуть змінюватися. Ми не можемо допустити великих спалахів коронавірусу», – заявив Президент України. Також на нараді повідомили, що вже працює 569 продуктових ринків. Нагадаємо, станом на 12 травня в Україні зафіксовано 16 тис. 23 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19.