ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного членами комісії були розглянуті питання:

1.  Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу СОУЮ-19 на території Христинівського району та Черкаської області в цілому, інформація в.о. начальника Христинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області щодо дотримання дирекцією продовольчого ринку протиепідемічних вимог визначених постановою заступника Міністра охорони здоров'я - Головного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14, що дозволили відновити роботу ринку.

2.  Продовження терміну карантину та вжиття відповідних заходів визначених в постанові КМУ від 4 травня 2020 року №343.
    3. Результати комісійного обстеження стану артезіанської свердловини №2610 в смт. Верхнячка висвітлені в акті обстеження створеної робочої групи (комісії) за результатами протокольного рішення засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 6 травня 2020 року № 15 відповідно до звернення Верхняцької селищної ради від 4 травня 2020 року №185.

Заслухавши інформації та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання комісії переглянути