Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції гідності у 2020 році

Учасники антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції гідності можуть пройти реабілітацію задля збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика саморуйнівної поведінки. До переліку суб’єктів наданная послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності включені такі санаторно-курортні заклади:

ДП „Санаторій „Верховина” - знаходиться в мальовничій гірській місцевості, у селі Сойми, недалеко від відомого озера Синевир. Курорт Сойми завжди славився своїми мінеральними водами, які допомогли багатьом туристам. Мінеральні води в поєднанні з цілющим гірським повітрям допоможуть оздоровитися і поїхати додому задоволеними відпочинком.
    ДП „Клінічний санаторій„Авангард”ПрАТ „Укрпрофоздоровниця” Санаторій знаходиться в дендропарку площею 80 га (пам'ятка садово-паркового мистецтва ХІХ ст.), де налічується близько 120 видів дерев і кущів, а також каскад мальовничих озер. Співвідношення листяних і хвойних дерев створює унікальний лікувальний мікроклімат. Окрасою санаторію є старовинний палац, в якому розташована лікувально-діагностична база. Санаторій має власне родовище мінеральної радонової води.
    ДП „ПівденьКурорт-Сервіс” на базі санаторію „Орізонт”. Санаторій «Орізонт» розташований на рівнинному північному березі Шаболатського лиману. Це солоний водойм, відокремлений від Чорного моря вузькою піщаною косою шириною 120150 м, з’єднаною з курортом Сергіївка мостом завдовжки 0,8 км.
    ТОВ „Санаторій „Борисфен” розташований в приморсько степовій кліматичній курортній зоні, в західній частині міста Очакова в 50 метрах від берега моря. Основні лікувальні чинники санаторію - приморській клімат з степовим чистим повітрям, зі значною місткістю кисню, озону, йодних випаровувань, настоїв цвітучих трав, морські купання і велика лікувальна база санаторію
    ТОВ „Санаторій „Токарі” розташований у мальовничому, екологічно чистому куточку Лебединщини, поряд з м. Лебедин, у поймі річки Псел. Землі, на яких розташований санаторій, віднесено до рекреаційних. Санаторій безпосередньо розташований у сосновому лісі та оповитий змішаним лісом і чудовими луками.ЯкірЯкірЯкір
    Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції подає до управління соціального захисту населення райдержадміністрації заяву, до якої додаються: копія паспорта; ідентифікаційного коду; посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни; копія документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО/ Революції Гідності/ заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення. За додатковою інформацією можна звертатись до управління соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації, 20001, м.Христинівка, вул.Соборна, 47,  каб. № 4, тел.6-13-86