Привітання першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка з Днем Перемоги

Шановні жителі Христинівського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Від усього серця вітаю Вас з 75-ю річницею Великої Перемоги. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славетний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу над ворогом. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку ще не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. Шановні ветерани й патріоти, які боронять нашу країну сьогодні! Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу у боротьбі із зовнішнім агресором, підтримки держави й близьких! Бажаю усім нам віри в перемогу в священній визвольній війні, яку сьогодні веде наш народ, знову відстоюючи право на незалежність і єдність нашої країни. І ми обов’язково здобудемо цю перемогу, адже перед нашими очима й у наших серцях приклад справжнього героїзму й глибокої та невмирущої любові до Батьківщини. Нехай зігріває всіх нас світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі. Також хочу звернутися до ветеранів Другої світової війни. У зв’язку з карантинними обмеженнями, я та представники районної державної адміністрації у цей святковий день не зможемо відвідати Вас, вручити нагороди до 75-ї річниці Перемоги та подарунки аби не наражати Вас на небезпеку захворіти, але після завершення карантинних обмежень ми обов’язково всіх Вас відвідаємо та поздоровимо особисто.