Позитивний результат на COVID-19 не підтвердився

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району з 30 березня по 28 квітня 2020 року мобільною медичною бригадою було забрано 152 зразки матеріалу для ПЛР-діагностики на COVID-19. Було отримано один позитивний результат. Після повторного дослідження - позитивний результат не підтвердився. Пацієнтка, яка знаходилась на ізоляції цілком здорова та може приступити до виконання професійних обов’язків та відвідувати громадські місця. Не забуваймо про дотримання простих правил, які рятують життя: одягайте маски, виходячи з дому, дотримуйтеся дистанції та мийте і дезінфікуйте руки. Послаблення карантину не означає, що вірус “пішов у відпустку”.