Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згдно порядку денного на засіданні розглядалися питання:

1.  Інформація про поточний стан розповсюдження коронавірусу COVID-19 на території Христинівського району та Черкаської області, стан виконання обмежувальних заходів в Христинівському районі.
2. Розгляд інформації та прийняття відповідних рішень відповідно вимог постанови Заступника Міністра охорони здоров’я - Головного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та постанови КМУ від 29 квітня 2020 р. №313, якою вносяться зміни до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211.
3. Розгляд чергового колективного звернення приватних підприємців м. Христинівка, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в приміщенні колишнього «Універмагу», за адресою м. Христинівка вул. Флорештська буд.10, власником якого є Христинівське районне споживче товариство (РайСТ).
4. Розгляд колективного звернення пасічників Христинівського району, що стосується    порушення    режиму    внесення    отрутохімікатів
сільгосптоваровиробниками Христинівського району.
Обговоривши дані питання комісією прийняті відповідні рішення.
Протокол засідання переглянути