На Христинівщині один позитивний результат на COVID - 19

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району із 30 березня по 28 квітня 2020 року мобільною медичною бригадою було забрано 143 зразки матеріалу для ПЛР-діагностики на COVID-19. Станом на 29.04.2020 року маємо один позитивний результат.

Пацієнтка знаходиться на самоізоляції. Почувається задовільно. Будь-які симптоми COVID-19 у пацієнтки відсутні. З метою підтвердження чи спростування діагнозу, працівниками мобільної бригади 28.04.2020 року було проведено повторний забір матеріалів для досліджень у пацієнтки та членів сім’ї, з якими вона проживає. З метою попередження поширення вірусної інфекції у Христинівському районі, проведено забір матеріалів у інших контактних осіб.