У Черкаській області 267 підтверджених випадків COVID-19

Станом на 27 квітня  в Черкаській області 267 лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

+10 випадків інфікування  за добу:

• Черкаси- 9;
  • Черкаський район – 1.

Із початку карантину в області проведено 5340 ПЛР-тестувань. За добу – 309.  На стаціонарному лікуванні в закладах області перебувають 52 особи, з них: 14 – Черкаська інфекційна лікарня,  7 – Уманська лікарня та  31 – Черкаська обласна лікарня.  На сьогодні в області одужали після діагностування коронавірусу 67 осіб.  На жаль, за вихідні в області є 5 летальних випадків. Усі пацієнти – жителі Черкас.

– Пацієнти мали складні супутні патології. При цьому були виявлені факти інфікування COVID-19, що ускладнило перебіг захворювання. Тому людей із хронічними захворюваннями просимо особливу увагу приділяти своєму здоров’ю та дотримуватися заходів безпеки , – інформує завідувачка неврологічного відділення Черкаської обласної лікарні Наталія Атамась.  64-річного жителя міста Черкаси після перенесеного інсульту госпіталізували 23 квітня в міську інфекційну лікарню із пневмонією та підозрою на COVID-19. 24-го квітня у пацієнта підтвердили коронавірус. Чоловік мав складну серцево-судинну та судинно-мозкову супровідну патологію. 61-річний житель Черкас був переведений в Черкаську обласну лікарню із Третьої міської 25 квітня. На жаль, також мав складну гастроентерологічну патологію. Помер у лікарні. 81-річний чоловік був госпіталізований 22 квітня в Черкаську обласну лікарню після інсульту. Також житель Черкас. На жаль, помер у лікарні. 66-річний пацієнт Черкаської міської інфекційної лікарні, госпіталізований після перенесеного інсульту 23 квітня із підозрою на коронавірус. ПЛР-діагностика показала позитивний результат. Мав складну супутню серцево-судинну патологію.  71-річний пацієнт Черкаської обласної лікарні, був госпіталізований 22 квітня. Також мав складну супутню серцево-судинну патологію.  Щодо джерела інфікування – наразі проводиться епідрозслідування.