На Христинівщині вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників. Напередодні цього дня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова поклали квіти до пам’ятного знаку «Христинівчанам-Чорнобильцям, які врятували світ» та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Щороку ми згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять. Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо вам, вашим рідним і близьким здоров'я, щастя, сімейного затишку, добробуту і миру над головою.