Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні у Христинівській РДА, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного розглянули питання:

1.    Розгляд колективного звернення приватних підприємців м. Христинівка, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в приміщенні колишнього «Універмагу», за адресою м. Христинівка вул. Флорештська буд.10, власником якого є Христинівське районне споживче товариство (РайСТ).
2.    Розгляд змін, що вносяться до актів КМУ затверджених Постановою КМУ від 22.04.2020 №291.
3.    Розгляд постанови заступника Міністра охорони здоровя – Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол засідання переглянути